HerTürk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HerTürk Forum

Türkiye'nin forum sitesi...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dost cin:D

YazarMesaj
PrOxY
Admin
Admin
PrOxY

Erkek Mesaj Sayısı : 283
Nerden Uğruyorsun : SamSun>BafRa>UğRa;)
İşin/Mesleğin : Yazılım Mühendisliği Adayı Adayı
Lakap : PrOxY

dost cin:D Empty
MesajKonu: dost cin:D   dost cin:D Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 12:43 pm

arkadaşlarım sürekli olacak bir araya geldiğimizde korkunç hikayeler anlatmayı severler ve sürekli cinlerden bahsederler ama ben çoğu insanda oldugu gibi inanmayanlardandım taki benim yanımda çağrıldıgı güne kadar ben yapmak istemiyordum çünkü inanmadıgım birşeyi yapmak bana saçma geliyordu neyse arkadaşlarımın ısrarlarına dayanamayıp kabul ettim harf tablosu fincan herşey hazırdı toplanıp cin çağırma işemine başladık evet gelmişti ve bizim sordugumuz sorulara bir bir cevap veriyordu ben hala inanmayıp arkadaşlardan birinin fincanı oynattıgını duşunuyordum biz birbirimizin a'dan z'ye herşeyimizi biliriz onlar benim sordugum sorulara kendilerinin cevap verdiğini beni korkutmaya çalıştıklarını düşünüyordum bu böyle uzun bir süre devam etti ben sıkıldım ve yeter bırakalım bunlar bizim bildiğimiz şeyler birbirimizi kandırmayalım dedim onlar ısrar ediyor ben karşı çıkıyordum arkadaşım ıspatlayacağını söyledi cinlerin oldugunu nasıl dediğimde bana aklından bir cisim geçir ve bize söyleme dedi yazacaktır dedi dogru olop olmadıgını anlarsın ozaman dedi mantıklı geldi o sırada etrafa bakarken kırlent ilişti gözüme ve kırlent dedim içinden fincan birden hareketlendi ve kırlent yazdı Shocked olmuş ve artık korkuyordum bitirmek istedim arkadaşlarda ısrarlarıma dayanamayıp bitirdiler ama cin gitmemişti biz tam fincandan elimizi çekecekken bir yazıdaha ben gitmem çünki senin cininim hep senin yanında kalacagım dedi evet dediği gibi oldu hep benim yanımda hıssediyorum ve ben tek basımayken ne zaman birşeyler geçirsem alımda kafamda ikinci bir ses bana ayıt olmadıgını biliyorum benimle konuşuyor ama ondan korkmuyorum artık çünkü bana zarar vermedi 4 sene içerisinde offff baya sıktım sanırım sizi bitireyim artık yanımdaki varlıgın bana zararvermemesinden dolayı mutluyum ama siz siz olun denemeyin hepsi iyi olmaya biliyor...

ALINTIDIR...
https://herturk.yetkin-forum.com

dost cin:D
1 sayfadaki 1 sayfası