HerTürk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HerTürk Forum

Türkiye'nin forum sitesi...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

korku dolu anlar...

YazarMesaj
PrOxY
Admin
Admin
PrOxY

Erkek Mesaj Sayısı : 283
Nerden Uğruyorsun : SamSun>BafRa>UğRa;)
İşin/Mesleğin : Yazılım Mühendisliği Adayı Adayı
Lakap : PrOxY

korku dolu anlar... Empty
MesajKonu: korku dolu anlar...   korku dolu anlar... Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 12:45 pm

bir gün ben evde yanlızdım annemler misafirliğe gitmişlerdi bende msn de halamın kızıyla konuşuyordum evde sigara böğreği yapmıştım onu yiyordum halamın kızı fallara bakar ve üzerinde üç harfli olduğunu sanılır. o yüzden biraz korkuyordum .neyse dedimki sigara böğreği yiyorum oda dediki banada gönder bende alaycı bir tavırla oldu başka gibisinden yaptım ama keşke söylemeseydim olayların bu boyuta geleceğini bilemezdim ki bana dediki sana cinleri gönderirim dedi haliyle insan korkuyor tabikii
kendi içimden cin diye birşey yok falan dedim
ama onla konuştuktan sonra olaylar gelişmeye başladı
il öncelikle ben bilgisayara dalmış arkadaşlarla konuşuyordum bir de ne görim önümde siyah bir şey geçtii ve evde kimsede yok inanabiliyormusunuz o an ne kadar korktum bilemezsiniz yerinizdende kalkamıyorsunuz korkudan ama olaylar bunlardan ibaret değil ondan sonra ışıklar gidip geldii buna nasıl dayanılır ölücem zannettim bir kez daha ışıklar gidip geldi ben dedim tmm gidiyorum heralde öbür dünyada sonra biraz yatışmaya çalıştım bir de ne olsun zil çaldııı allahım azrail mi geldi falan gibi şeyler söylüyom kendi içimden kapıyı açtımmm gelen annemlermişş öyle rahat bir nefes aldım ki olanları anneme anlattım ve oda bana korktuğum için öle olduğunu söledi.

ALINTIDIR...
https://herturk.yetkin-forum.com

korku dolu anlar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» korku dolu anlarrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!