HerTürk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HerTürk Forum

Türkiye'nin forum sitesi...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aurelio 'Fenerbahçe' dedi

YazarMesaj
starsalih
Mod
Mod
starsalih

Erkek Mesaj Sayısı : 15
Nerden Uğruyorsun : Bafristan
İşin/Mesleğin : futbol
Lakap : starsalih

Aurelio 'Fenerbahçe' dedi Empty
MesajKonu: Aurelio 'Fenerbahçe' dedi   Aurelio 'Fenerbahçe' dedi Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 3:59 pm

Fenerbahçe'yle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Aurelio, tercihini Türkiye'den yana yaptı.

Valencia başta olmak üzere İspanyol kulüplerinin almak istediği sambacı, bu konuda sıkıntılı günler yaşamıştı. Ancak menajerinin tersi açıklamalarına rağmen yıldız oyuncunun sarı-lacivertli takımda kalmayı istediği öğrenildi. İspanya'ya gitmesi durumunda alacağı paranın maç başına bölüneceğini düşünen Aurelio'nun yakın çevresine, "Burada zaten aynı parayı kazanıyorum.

Kaldı ki Fenerbahçe'de sembolleşmeye bile başladım. Bu kulübü ve İstanbul'u çok seviyorum. Ailemin de rahatı yerinde. Fenerbahçe'den ayrılmam için gelecek teklifin çok astronomik olması lazım" dediği bildirildi. Tatillerde bile ülkesinde kısa süre kalıp, Türkiye'ye dönen ve Türk vatandaşı olan sambacının bu tabloda F.Bahçe'de kalmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler de çok sevdikleri oyuncunun gitmesi halinde boşluğunu doldurmak için büyük harcama gerektiğini düşünerek kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor. Yıllar önce Trabzonspor'a yıllık 100 bin dolara gelen Aurelio, sözleşmesi bitince 800 bin dolar karşılığında Fenerbahçe ile anlaşmıştı. Daha sonraki anlaşmalarında önce yıllık 1, daha sonra 1.5 milyon euroya imza atan Aurelio'nun sezon sonunda 2.5 milyon euro talep etmesi bekleniyor. Anlaşmanın ise 2 ile 2.5 milyon euro arasında sağlanacağı öngörülüyor.

Aurelio 'Fenerbahçe' dedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-